Jacek Kutyba

Jacek Kutyba, Toruń, Członek rzeczywisty ZPAF Okręg Kujawsko-Pomorski, legitymacja nr 1173

Realizuję dedykowane zdjęcia i kompleksowe projekty, których efektem są skuteczne zdjęcia promocyjne, reklamowe, o artystycznej jakości wizualnej.
Moje prace wielokrotnie znalazły uznanie w oczach jury międzynarodowych, profesjonalnych konkursów, takich jak: MONOVISION Awards, ND Award, Chromatic Awards, Neutral Density Award i innych.
Jestem stowarzyszony w Związku Polskich Artystów Fotografików i w Związku Polskich Artystów Plastyków. Przez 20 lat prowadziłem własne studio reklamowe, gdzie realizowałem prace graficzne i fotograficzne.
Aktualnie, po latach doświadczeń, nadal współpracuję z firmami, agencjami reklamowymi czy korporacjami, ale przede wszystkim z ludźmi. Zdobyte doświadczenia pozwalają mi łączyć sztukę, umiejętności i wiedzę artystyczną z najbardziej wymagającą fotografią komercyjną.
Szczególne miejsce w mojej sztuce zajmują zdjęcia portretowe zarówno prywatne jak i biznesowe. Te fotografie nabierają niezwykłej jakości dzięki relacjom z osobami fotografowanymi i zaufaniu, którym mnie obdarzają.
Nieustannie podnoszę moje umiejętności i zdobywam nowe doświadczenia poprzez działalność artystyczną, tworzenie własnych projektów i organizowanie wystaw. Jest to doskonała droga do tworzenia obrazów najwyższej, kolekcjonerskiej jakości. Znajduje to odbicie w codziennej praktyce i pracy dla Was.
Cenię otwartość i współpracę na każdym etapie procesu tworzenia świetnego zdjęcia. Ta wartość pomaga wdrożyć do mojej pracy elementy, które zapewniają  jakość na najwyższym poziomie.

 

telefon: 602 650 393
e-mail:   jacek@kutyba.com
strona:  www.kutyba.com
instagram: kutyba_gallery